KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 13051195
nr 1305 1195
Gravyrer
2 st, 1800-tal, 21x17 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:34:33
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Gravyrer
nr 1305 1195
Gravyrer
2 st, 1800-tal, 21x17 cm
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 3 februari 2020 |